piwik راهکارهای آموزش مجازی - ادوبی کانکت  - مقایسه نرم افزار های وب کنفرانس

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

مقایسه نرم افزار وب کنفرانس این لیست وب کنفرانس نرم افزار موجود برای لینوکس، OS X، و سیستم عامل ویندوز است. بسیاری از برنامه های کاربردی حمایت از استفاده از ویدئو کنفرانس مقایسه می کند.

واژگان که در جدول صفحه ی https://en.m.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_web_conferencing_software اصطلاحات زیر راکه در نظر گرفته برای توصیف برخی ویژگی های مهم مورد استفاده قرار می گیرد. پشتیبانی صوتی کنترل از راه دور انتقال نرم افزار کنترل سیگنال های صوتی در سراسر شبکه و نقش های صوتی از طریق بلندگوهای متصل به کامپیوتر محلی است. به عنوان مثال، نرم افزار پخش موسیقی به طور معمول سیگنال های صوتی می فرستد به سخنرانان به صورت محلی متصل شده، از طریق برخی از سخت افزار کنترل صدا. اگر بسته نرم افزار کنترل از راه دور پشتیبانی کند از انتقال های صوتی، نرم افزار پخش را می توانید بر روی کامپیوتر از راه دور اجرا کنید، در حالی که موسیقی را می توان از کامپیوتر محلی شنید ، به این عنوان که نرم افزار به صورت محلی در حال اجراست.

شرکت Co-Browsing جهت یابی وب توسط چند نفر، دسترسی به صفحات وب مشابه در همان زمان. هنگامی که رهبر جلسه کلیک می کنند بر روی یک لینک، تمام کاربران دیگر به صفحه جدید منتقل می شوند. شرکتهای مرورگر باید فریم های متعدد و پشتیبانی چند رسانه ای را پشتیبانی کنند. به عنوان مثال، اگر یک صفحه شامل یک دستگاه پخش ویدئوموجود باشد، رهبر جلسه می تواند برای تمام کاربران پخش همزمان را اغاز کند. عبور URL ها از طریق ابزارهای دیگر مانند چت و یا تلفن و ورود آنها را به مرورگر های پشتیبانی برای هر کاربر در نظر نگرفته است. انتقال فایل نرم افزار اجازه می دهد کاربر فایل های بین کامپیوتر های محلی و از راه دور، از درون رابط کاربری برنامه سرویس گیرنده انتقال دهد.ارتباطات یکپارچه (UC) یک شعار بازاریابی توصیف ادغام زمان واقعی، شرکت، خدمات ارتباطی است مانند پیام های فوری (چت)، اطلاعات مربوط به حضور، صدای (از جمله تلفن IP)، ویژگی های تحرک (از جمله تحرک فرمت و رسیدن به عدد) ، صدا، وب و ویدئو کنفرانس، ثابت همگرایی موبایل (FMC)، به اشتراک گذاری دسکتاپ، اشتراک گذاری داده ها (از جمله وب متصل وایت برد های هوشمند تعاملی الکترونیکی)، کنترل و تشخیص گفتار با خدمات ارتباطی غیر زمان واقعی مانند پیام رسانی یکپارچه پاسخ (پست صوتی یکپارچه ، ایمیل، اس ام اس و فکس). UC لزوما یک محصول واحد، اما مجموعه ای از محصولات را فراهم می کند که سازگار با واحد رابط کاربر و تجربه کاربر سراسر دستگاه های متعدد و انواع رسانه است. یاداشت های داخل جدول 1) پشتیبانی از دو طرفه یکپارچه سازی تلفنی 2) کاربران B لینوکس ممکن است تنها نمایش دسکتاپ کاربر دیگر 3) بله، اما تنها از طریق یک "پوسته محافظ pod " روی صفحه نمایش به اشتراک گذاری با دسترسی کنترل اعطا 4) مبتنی بر وب کلاینت بدون توانایی برای به اشتراک گذاشتن 5) تنها شرکت کنندگان سازمان لینوکس می توانند استفاده کنند. مرورگرهای HTML5 را فعال کنید. 6) برای جلسات عمومی امن نیست، این ویژگی تنها در GoToTraining موجود است 7) برای جلسات عمومی امن نیست، این ویژگی تنها در GoToTraining موجود است 8) برای جلسات عمومی امن نیست، این ویژگی تنها در GoToTraining موجود است 9) ماوس و کنترل صفحه کلید را می توان با چند کاربر به اشتراک گذاشت. 10) جدید HTML5 مرورگرها فعال قادر به پیوستن به بدون دریافت، با ویژگی های کاهش خواهد یافت. 11) با WebRTC در مرورگر Chrome 12) موجود در مک و ویندوز تنها در هنگام استفاده از درایور Weemo 13) بله اگر با استفاده از حالت WebRTC به از طریق مرورگر کروم 14) نمی تواند به عنوان یک مجری در لینوکس کار کند. 15) هر آپلود ممکن است. 16) با WebRTC در مرورگر Chrome 17) بله اگر با استفاده از WebRTC به حالت از طریق مرورگر کروم.