piwik راهکارهای آموزش مجازی - ادوبی کانکت  - آیا دوره های آموزش مجازی برای من مناسب است؟

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

شما می توانید دوره های آموزش مجازی زیادی را در اینترنت پیدا کنید که برخی از این دوره ها دانشگاهی و برخی غیر دانشگاهی هستند و رشته های زیادی را نیز تحت پوشش خود دارند و به شما برای یادگیری کمک می کنند.


اما، با توجه به اینکه دوره های آنلاین امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهند و تا حد زیادی می توانند با شرایط خاص شما از لحاظ فیزیکی ، زمانی و مکانی خود را هماهنگ کنند، به اتمام رساندن دوره های الکترونیکی نیازمند توانایی ها و مهارت های شخصی نیز می باشد.
در ادامه چند سوال مطرح شده است که به شما کمک می کند که بدانید دوره های آموزش مجازی و آموزش الکترونیک برای شما مفید است و می توانید به راحتی دوره را به پایان برسانید. اما فراموش نکنید که در بسیاری از موارد و شرایط توانایی های فردی که در تست مشخص می شود در شما وجود ندارد ویا ضعیف است در بسیاری از مراحل زندگی برای شما مفید خواهد بود. از اینرو چه نتیجه تست شما + باشد و چه – بد نیست که در خصوص برخی از موارد که پاسخ شما به سوال مربوطه منفی است ، کمی فکر و تامل کنید و در جهت رفع آن کوشا باشید.
۱٫آیا نظم و ترتیب کافی برای انجام دادن تکالیف درسی خود را بدون تنظیم ساعت کلاس دارید؟
۲٫شما در مدیریت زمان خود خوب عمل می کنید؟
۳٫آیا در یادداشت نوشتن در زمان صحبت استاد خوب عمل می کنید؟
۴٫شما می توانید در خارج از سیستم کلاس برای خود کار کنید؟
۵٫آیا شما دوست دارید مطالبی را که یاد میگیرید بجای گفتن، تایپ کنید؟
۶٫آیا فکر می کنید در استفاده از اینترنت، کامپیوتر و ایمیل خوب عمل می کنید؟
۷٫آیا فکر می کنید در زمان های که نیاز به کمک داشته باشید می توانید به راحتی از دیگران کمک بگیرید؟
۸٫آیا به خود برای استفاده و تجربه یک سیستم آموزش جدید اعتماد دارید ؟
۹٫ایا فکر می کنید که یک فرد متکی به خود هستید ؟
۱۰٫تمام کارهای خود را بدون یادآوری دیگران انجام می دهید؟
۱۱٫آیا کامپیوتر شما به اینترنت دسترسی دارد؟
۱۲٫سفر های درون شهری برای شما سخت است؟
اگر پاسخ شما به تمام موارد بالا + مثبت باشد، دوره آموزش الکترونیکی e-learning برای شما بهترین گزینه آموزشی است. حتی اگر به ۷ سوال از موارد بالا نیز پاسخ + مثبت داده اید، می توانید با خیال راحت در دوره آموزش الکترونیکی ثبت نام کرده و اطمینان داشته باشید که در پایان دوره نتیجه مناسبی را دریافت خواهید کرد.
اگر از میان سوالات بالا به کمتر از ۵ سوال پاسخ مثبت داده اید، ما به شما پیشنهاد نمی کنیم دوره های آموزش الکترونیکی را نه در OLC بلکه در دیگر مراکز آموزش آنلاین استفاده کنید. مهارت های شخصی و فردی شما به گونه ایست که استفاده از دوره های آموزشی الکترونیکی برای شما سخت خواهد بود و عدم نتیجه در پایان دوره برای شما بسیار سخت تر و گران تر از هزینه ایست که برای خود دوره پرداخت می کنید.
اما، در صورتی که از میان سوالات بین ۶ تا ۷ سوال را پاسخ + مثبت داده اید و یا تمایل شدید دارید که بنا به دلایل خاص مانند نبود امکان شرکت در کلاس های حضوری به دلیل مشکلات کاری یا حتی نبود مرکز آموزش خوب در محیط و شهر محل سکونت خود تنها راه فراگیری برای شما استفاده از دوره های آموزش مجازی و الکترونیکی است، مشاوران آموزش می توانند قبل از شروع دوره کتاب ها و جزوات آموزشی را در اختیار شما قرار دهند که بتوانید خصوصیات فردی و توانایی های خود را برای استفاده از دوره های آنلاین تکمیل کنید.